4 اردیبهشت 1402 توسط obaby

6 ویژگی مهم پوشک بچه اُبیبی

ویژگی های مهم پوشک بچه ابیبی

امروزه پوشک بچه با خیال راحت روزانه توسط حدود ۹۵ درصد از والدین در سراسر جهان استفاده می شود. تولیدکنندگان بند پوشک بچه ابیبی با پیشرفت های صنعت تولید پوشک همراه شده و محصولات متنوعی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد.

چرخه طولانی استفاده از پوشک و مدت زمان تماس با نواحی خاصی از بدن کودک می تواند تشخیص بهترین پوشک را برای والدین کمی دشوار کند‌. با این حال جای نگرانی نیست! این کاملا طبیعی است، اما بهتر است در انتخاب پوشک محتاط تر عمل کنید. در اینجا چند ویژگی مهم که باید در هنگام انتخاب برند پوشک در نظر گرفته شود، وجود دارد. توجه به این ویژگی ها شما را در این انتخاب پوشک مناسب کمک می کند.

6 ویژگی مهم پوشک بچه ابیبی

۱. قابلیت جذب : یکی از مهم ترین فاکتورها در انتخاب پوشک قابلیت جذب آن است. پوشک با کیفیت، رطوبت را با سرعت و به خوبی جذب کرده و در خود نگه می دارد. پوشک بچه ابیبی با داشتن قدرت جذب بالا، زمان تماس مستقیم ادرار با پوست را کاهش داده و از ابتلای نوزاد به بثورات پوستی جلوگیری می کند. همچنین عملکرد بالای جذب رطوبت پوشک بچه ابیبی موجب کاهش دفعات تعویض پوشک می شود.

۲. قابلیت تنفس و نرمی: قابلیت تنفس بسیار مهم است، زیرا منافذ پوست نوزاد بسیار کوچکتر از بزرگسالان است، اما میزان تعریق آن تقریبا اندازه بزرگسالان است. پوشک‌هایی نازک با قابلیت تنفس خوب، نواحی زیر پوشش پوشک را در محیطی راحت و خشک نگه می‌دارند. در نتیجه، از ایجاد جوش‌ و راش پوستی جلوگیری می شود. پوست کودک ظریف و حساس است پس مطمئن شوید پوشک از مواد نرم و قابل تنفس ساخته شده باشد. پوشک بچه ابیبی با لایه بیرونی نرم و دارای قابلیت تنفس موجب گردش بهتر جریان هوا و خروج  رطوبت هوای گرم هنگام تخلیه می گردد.

3. قابلیت کشش پذیری: یکی دیگر از ویژگی های مهم در انتخاب پوشک مناسب کشش پذیری است. پوشک بچه باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد تا به راحتی و بدون ایجاد سفتی بر روی پوست قرار گیرد. پوشک بچه ابیبی به اندازه کافی نرم و انعطاف پذیر است و با داشتن خاصیت کشسانی هیچ گونه چین و ردی روی پوست ایجاد نمی کند.

۴. تناسب اندازه و وزن: اندازه بدن و وزن نوزاد اولین چیزی است که باید در انتخاب پوشک در نظر بگیرید. پوشک بچه ابیبی با داشتن سایز های متنوع، برای هر سنی از کودکان مناسب می باشد. اگر پوشک خیلی بزرگ باشد، ممکن است باعث نشتی شود و اگر خیلی کوچک باشد موجب ناراحتی کودک می گردد.

اندازه پوشک برای نوزادان بسته به وزن آنها متفاوت است، بنابراین بهتر است به صورت دوره ای بچه را وزن کنید. تقریبا هر چند ماه یکبار سایز پوشک بچه افزایش پیدا می کند.

۵. زبانه‌های قابل استفاده مجدد و قابل تنظیم: وقتی می‌خواهید سریع نگاه کنید تا ببینید آیا کودک خیس شده است، این زبانه ها به کار می آیند. در پوشک بچه ابیبی این قابلیت ایجاد شده تا با باز و بسته کردن چندین باره پوشک، آسیبی به زبانه های آن وارد نشود

۶. سازگاری با محیط زیست: نوزادان به پوشک های زیادی(حدود دو تا سه هزار پوشک فقط در سال اول) نیاز دارند. این پوشک های کثیف در سطل زباله قرار می گیرند. در حالی که ممکن است این عامل برای همه اولویت اصلی نباشد ولیکن گزینه های ش در نظر گرفتن دارند. در طراحی پوشک بچه ابیبی تلاش شده است حتی الامکان ملاحظات محیط زیستی هم در نظر گرفته شود.

سخن آخر

انتخاب پوشک مناسب برای نوزاد تنها یکی از تصمیمات مهمی است که والدین جدید باید برای کودک خود اتخاذ کنند. یک انتخاب هوشمندانه و دقیق، راحتی و رعایت موارد بهداشتی را تضمین می کند. برند معتبر “OBABY” با تولید پوشک بچه همراه با ویژگی های برشمرده شده در این مقاله، همراه والدین عزیز است تا بتوانند راحتی و آسایش را به بچه هایشان هدیه کنند. برای دسترسی به صفحه محصولات پوشک بچه ابیبی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *